Premium Travel

PODRÓŻOWANIE JEST PROSTE

Na świecie jest wiele fascynujących miejsc, do których chcielibyśmy odbyć podróż marzeń. Często jednak nie wiemy, jak zabrać się za organizację takiej wyprawy. Oferujemy zatem naszą pomoc. Organizacja egzotycznych, a przy tym tanich wypraw to nasza pasja. Wierzymy, że podróże marzeń i tanie, egzotyczne wyprawy po świecie można połączyć w jedno. Zachęcamy do wyjazdu w małej grupie, dzięki której możliwe jest dokładniejsze poznanie innych kultur świata. Wyprawy podróżnicze to okazja, by dać się pochłonąć nowemu światu.

ZNAMY CEL PODRÓŻY

Chcąc odwiedzić egzotyczne kraje, należy określić, co chcemy tam zobaczyć i w jaki sposób zamierzamy spędzić czas. Czy bardziej interesuje nas odpoczynek, czy aktywne zwiedzanie. Czy planowane atrakcje są drogie, czy tanie. Udane podróże marzeń do odległych miejsc organizujemy już od kliku lat. Dzięki temu doskonale wiemy, co ciekawego warto zobaczyć i jak przygotować się do takiej wyprawy. Nie przerażają nas egzotyczne miejsca na świecie, ponieważ organizacja wypraw to nasze hobby, nasza praca, nasza pasja!

Premium Travel
Premium Travel

DOBRY PLAN DLA PEŁNEGO ZADOWOLENIA

Gdy już wiemy, gdzie i po co chcemy jechać, powstaje szczegółowy plan wyprawy marzeń. Uwzględniamy w nim Państwa budżet i oczekiwania. Gotowy scenariusz podróży przedstawiamy Państwu do akceptacji i w razie uwag modyfikujemy go. Podróże po świecie i tanie wyprawy egzotyczne są naszą specjalnością – wiemy, czego oczekują Państwo po wyprawach i egzotycznych podróżach.

OFERTA JEDYNA W SWOIM RODZAJU

Program każdej egzotycznej wyprawy jest jedyny w swoim rodzaju. To niewątpliwa zaleta organizacji podróży przez nasze biuro. Podczas wyjazdu dobór atrakcji i formy spędzania czasu są dostosowane do Państwa życzeń i możliwości. Nasze podróże to szansa zobaczenia z bliska unikalnych zjawisk krajoznawczych, przyrodniczych i społecznych. Oryginalność zamiast standardów – to nasza dewiza. W końcu najważniejszym dla nas celem jest Państwa zadowolenie. Egzotyczna wyprawa ma sprostać Państwa oczekiwaniom.

Premium Travel
Premium Travel

PROFESJONALISTA DO USŁUG

Na życzenie klienta podróż po świecie może przebiegać w towarzystwie doświadczonego opiekuna, który zadba o właściwą realizację planu wyjazdu. Znajomość lokalnych ciekawostek, specyfiki kulturowej, miejsc oferujących wyjątkowe, a przy tym tanie atrakcje sprawią, że wycieczki egzotyczne pod każdym względem będą dla Państwa satysfakcjonujące. Premium Travel Team – biuro podróży Wrocław – daje to w pakiecie.

W MAŁYCH GRUPACH

Grupy podczas wyjazdów liczą od 8 do 12 osób. Podczas pobytu w odwiedzanych krajach podróżujemy tanim lokalnym transportem. Dzięki temu zyskują Państwo możliwość lepszego poznania mieszkańców, ich kultury, a także dotarcia do miejsc, gdzie nie dojadą duże autokary wycieczkowe. Staramy się o to, aby każda z naszych tanich wypraw egzotycznych po świecie była wyjątkowa i niepowtarzalna. Zamiast tłumów wybieramy unikalny charakter mniej znanych miejsc.

Premium Travel
Premium Travel

NIEZBĘDNE GWARANCJE

Nasze wyjazdy i wyprawy egzotyczne to okazja, by w bezpieczny sposób spełnić swoje marzenia. Posiadamy gwarancję uznanego towarzystwa ubezpieczeniowego Signal Iduna Ponadto na całym świecie współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami, gwarantującymi właściwą organizację wypraw. Biuro podróży Premium Travel Team Wrocław to nie tylko organizator tanich i wyjątkowych wycieczek, lecz również profesjonalna firma dbająca o komfort swoich klientów pod każdym względem. Każda z wypraw podróżniczych to bezpieczna przygoda.

CZAS NA PODRÓŻ

Dzięki naszemu doświadczeniu stwarzamy Państwu możliwość, by spełnić marzenia, odwiedzając niezwykłe miejsca. Odbywając dalekie, a przy tym tanie egzotyczne podróże po świecie, będą mogli Państwo zetknąć się z ciekawymi kulturami i społecznościami, zachowując przy tym pełen szacunek dla ich specyfiki i odrębności. Jeśli szukają Państwo egzotycznych miejsc na świecie, czują zew przygody i pragną odbyć podróż marzeń – oferta tanich wycieczek w Premium Travel Team Wrocław jest idealna dla Państwa. Tanie wyjazdy egzotyczne czekają na Państwa. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem podróży, którego siedzibą jest Wrocław, w celu zarezerwowania jedynej w swoim rodzaju wyprawy turystycznej do niezwykłych zakątków świata.

Premium Travel