JESTEŚMY

nietypowym, ale sprawdzonym biurem podróży, bardziej kumulacją doświadczenia realizacji różnorodnych imprez w przeróżnych zakątkach świata. W ciągu każdego roku co najmniej dziesięciokrotnie okrążamy Ziemię wraz z naszymi gośćmi, spełniając ich życzenia. Nie krążymy bez celu – staramy się pokazać świat takim, jakim jest, pełen ciekawych ludzi, cudownej przyrody, bardziej aktywnie, a jeśli pasywnie, to z dala od zatłoczonych i intensywnie polecanych kurortów. Na stronie umieszczamy imprezy, na które szukamy dodatkowych osób – przeważnie zgłaszają się do nas grupy, dla których opracowujemy programy zgodne z ich oczekiwaniami.

Założycielem biura jest Sebastian Wieczorek, który od ponad 20 lat zawodowo związany jest z turystyką. Z wykształcenia geograf, umiejętnie łączy pasję i wiedzę, przekładając je na perfekcyjnie zorganizowane wyjazdy.  Jak sam zaznacza – “przygodę z mapą rozpocząłem w liceum, uczestnicząc z sukcesami w olimpiadach geograficznych. Dalsze wyjazdy, nie wspominając egzotycznych, pozostawały w strefie marzeń. Ale sukcesywnie zdobytą wiedzę przekładałem na zaufanie wielu osób, dla których realizowałem wyjazdy od Wysp Galapagos, po Australię, Chile czy też Wietnamu. Efektem tego jest biuro, które prowadzę i cały czas je doskonalę”.

Bezpieczeństwo oraz Polityka Prywatności  Aktualny wpis do  Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych gwarantuje, że stanowimy zaufane biuro podróży. Premium Travel dokłada wszelkich starań, aby dotyczące Państwa informacje pozostawały bezpieczne. Zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji o użytkownikach korzystających z produktów Biura Podróży Premium Travel znajduję się tutaj (Polityka Prywatności)

ŁĄCZYMY

wykształcenie, pasję podróżowania, wiedzę, profesjonalizm w pracy, połączony z umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji. Stanowimy sprawdzone biuro podróży – co ważniejsze, biuro polecane! Angażujemy aktywnie, jeździmy jedynie w małych grupach, a programy wycieczek naszego biura są starannie dopracowane pod kątem specyfiki grupy, którą zabieramy w podróż. Ponieważ preferujemy slow travel, nacisk stawiamy na jakość i autentyczność organizowanych podróży. Takie, wielokrotnie sprawdzone przez nasze zaufane biuro podejście do turystyki, zapewnia dużo większą satysfakcję niż pobyty w pełnych zgiełku centrach wczasowych.

WYBIERAMY

odpowiedzialne podróżowanie. W trakcie podróży dbamy o środowisko – zarówno przyrodnicze, jak i kulturowe, a każdego człowieka traktujemy z należnym mu szacunkiem. Stąd chętniej wybieramy małe i sprawdzone rodzinne hoteliki o dobrym standardzie, a nie natrętnie polecane bezduszne hotele sieciowe. Chętniej zabierzemy Państwa do lokalnej knajpki, a nie wycieczkowej jadłodajni. Polecane w reklamach, zatłoczone, zwykle drogie „pocztówkowe” miejsca raczej nie są celem naszych wypraw. Zawsze chcieliśmy być zaufanym, sprawdzonym biurem podróży, to znaczy takim, które gwarantuje niepowtarzalne przeżycia i zupełnie nową jakość podróżowania – całkiem inną od tego, co proponują pozostałe polecane biura podróży.

DBAMY

o bezpieczeństwo. Proponowane wyjazdy i podróże to nie tylko moc wrażeń i niezapomniane przygody, które doskonale służą budowaniu relacji. Każdą podróż nasze biuro planuje w najdrobniejszych szczegółach tak, aby zapewnić Państwu maksymalny komfort i niczym niezmąconą radość z podróżowania. Biuro podróży z Wrocławia posiada gwarancję ubezpieczeniową wydaną przez Signal Iduna . Grupami opiekują się zawsze sprawdzeni i doświadczeni piloci z pasją. Na lokalnych rynkach pracujemy jedynie ze sprawdzonymi kontrahentami. Bycie sprawdzonym biurem podróży oznacza, że umiemy odnajdywać się w każdej sytuacji i radzić sobie nawet z nieprzewidzianymi trudnościami.

Centralą biura podróży jest Wrocław, jednakże grupy wyjazdowe otwarte są dla klientów z całego kraju.