Podróżuj Lepiej z Premium Travel

Każdy z nas nosi w sobie podróże marzeń – miejsca o których śni, które kocha, choć być może nawet jeszcze ich nie odwiedził. Różnobarwna Azja, tajemnicza Ameryka Południowa, ekscytująca Afryka… Zabierzemy Cię tam!

Naszą misją, celem i pasją są podróże, dzięki którym odkryjesz najbardziej niezwykłe szczegóły nawet dobrze znanych miejsc. Bezpośrednie kontakty z mieszkańcami, wyśmienita lokalna kuchnia, zakupy na małych, klimatycznych targach, autentyczne, niefiltrowane na potrzeby turystów wrażenia—to elementy programu każdej naszej niepowtarzalnej wyprawy.

Nasze podróże są luksusowe, gdyż gwarantujemy unikalne doświadczenia i jednocześnie minimalizujemy negatywny wpływ na środowisko, zarówno naturalne jak i kulturowe. Z naszych wypraw wrócisz do domu bogatszy w nowe doświadczenia, przeżycia i znajomości. Jeśli tak jak nas, ciągnie Cię w nieznane, ruszaj w świat z Premium Travel!

9
LAT NA RYNKU
1022
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
95
PROCENT WRACAJĄCYCH KLIENTÓW
Premium Travel

Kim jesteśmy?

Nie jesteśmy typowym biurem podróży a grupą globtroterów doświadczonych realizacji wypraw w najdalsze zakątki świata. Co roku, razem z naszymi gośćmi, co najmniej kilkanaście razy okrążamy Ziemię. Nie krążymy jednak bez celu – świetnie znamy wszystkie niezwykłe miejsca, w które Cię zabieramy i pokazujemy Ci je z najciekawszej strony. Staramy trzymać się z dala od zatłoczonych kurortów i turystycznej tandety, abyś mógł doświadczyć świata w jego  pełnowartościowym, autentycznym wydaniu. Świata pełnego ciekawych ludzi, cudownej przyrody i niezapomnianych przeżyć. Aby poznać nasz zespół kliknij tutaj.

Renomę Premium Travel potwierdzają nasi klienci, 95% których jeździ na nasze wyprawy regularnie. Dodatkową gwarancję naszej jakości stanowi wpis do Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych.

Co robimy?

Okrywamy! Dzięki nasze pasji podróżowania i wiedzy o świecie, połączonej z umiejętnością odnalezienia się w każdej sytuacji potrafimy zorganizować niezwykłe wyprawy we wszystkie zakątki świata. Jeździmy jedynie w małych, starannie dobranych grupach, a programy wszystkich naszych wypraw są starannie dopracowane pod kątem wymagań naszych klientów. Preferujemy slow travel aby lepiej poznać odwiedzane miejsca i ich mieszkańców. Kładziemy nacisk na jakość i autentyczność bo wiemy, że takie podróżowanie daje dużo większą satysfakcję niż pobyty w pełnych zgiełku centrach wczasowych.

Jeśli ciągnie Cię w świat, jeśli masz wielkie podróżnicze marzenie, jeśli jest takie miejsce, które po prostu musisz odwiedzić, skontaktuj się z nami.

Premium Travel
odpowiedzialne podróże serce słońce

Jak podróżujemy?

Lepiej! Stawiamy na podróżowanie odpowiedzialne i dbamy o środowisko – zarówno naturalne, jak i kulturowe. Sprzeciwiamy się cierpieniu zwierząt w turystyce, dlatego nie jeździmy na słoniach, omijamy pokazy delfinów i odwiedzamy renomowane sanktuaria przyrody. Każdego spotkanego w drodze człowieka traktujemy z należnym mu szacunkiem, dlatego też chętniej wybieramy małe i sprawdzone rodzinne hoteliki o dobrym standardzie niż natrętnie polecane bezduszne hotele sieciowe; chętniej zabierzemy Cię do lokalnej knajpki niż do wycieczkowej jadłodajni. Polecane w folderach biur podróży, zatłoczone, „pocztówkowe” miejsca raczej nie są celem naszych wypraw, dzięki czemu gwarantujemy niepowtarzalne przeżycia i zupełnie nową jakość podróżowania – całkiem inną od tego, co proponują tradycyjne biura podróży. Więcej o odpowiedzialnym podróżowaniu przeczytasz tutaj.

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo. By zagwarantować Ci moc wrażeń i niezapomniane przygody, każdą naszą wyprawę planujemy w najdrobniejszych szczegółach tak, aby zapewnić Ci maksymalny komfort i niczym niezmąconą radość z podróżowania. Premium Travel posiada gwarancję ubezpieczeniową wydaną przez renomowaną firmę ubezpieczeniową Signal Iduna; naszymi gośćmi zawsze opiekują się zaufani i doświadczeni piloci z pasją, a na lokalnych rynkach pracujemy jedynie ze sprawdzonymi lokalnymi partnerami. Podróże nieutartymi szlakami są często pełne niespodzianek, ale nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że potrafimy odnaleźć się w każdej sytuacji i poradzić sobie nawet z nieprzewidzianymi trudnościami.

Informacje na temat sposobu gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania Twoich danych znajdziesz w tutaj.

bezpieczeństwo w podróży

Nasze Wyprawy

Bez względu na to czy jedziemy na drugi koniec świata czy w najbliższe okolice, na kilka dni czy w wielotygodniową podróż, nasze wyprawy są zawsze:

ŚWIETNIE PRZYGOTOWANE

Pokażemy ci najciekawsze i najpiękniejsze zakątki świata. Objechaliśmy ziemię dookoła kilkanaście razy i miejsca, w które cię zabierzemy, znamy jak własną kieszeń

SKROJONE NA MIARĘ

Każdy ma swój styl podróżowania. My dostosujemy nasz program do twojego. Uwzględnimy twój budżet i oczekiwania by zabrać się w podróż twoich marzeń

NIEPOWTARZALNE

Nie podążamy za tłumem, wolimy wyznaczać nowe szlaki. Dlatego program każdej wyprawy z Premium Travel jest przygotowywany indywidualnie i niepowtarzalny

W MAŁYCH GRUPACH

Nasze grupy są kameralne a z każdej wyprawy wracamy bogatsi o nowe znajomości i przyjaźnie

ZAWSZE BEZPIECZNE

Bez ryzyka i z wszelkimi niezbędnymi gwarancjami, nasze wyprawy to bezpieczny sposób by spełnić twoje marzenia

WARTE SWOJEJ CENY

Twoje podróżnicze marzenia są bezcenne. My spełnimy je w świetnej cenie i bez kompromisów